Turniej Siatkówki - Sztutowo

Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Sztutowie

Autor relacji: Paweł Kot


 

Maj to miesiąc, który zachęca do aktywności ruchowo-sportowej. Korzystając z możliwości i zapału członków sekcji sportowej Stowarzyszenia „Kochamy Żuławy” zgłosiliśmy zespół do turnieju siatkówki.

Turniej odbywał się 31 maja 2014 r. (sobota) na hali sportowej Zespołu Szkół w Sztutowie. Turniej towarzyszył Festynowi Rodzinnemu organizowanemu dla społeczności szkolnej i lokalnej.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn w składzie mieszanym. Turniej rozgrywany był na dobrym i  wyrównanym poziomie, a o końcowej kolejności zadecydował bilans setów w poszczególnych spotkaniach oraz bezpośrednie wyniki pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Turniej  rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt.

W składzie naszej drużyny zagrali:
- Irena Cieszyńska - sympatyk Stowarzyszenia
  z Nowego Stawu
- Ewa Kot
- Przemysław Jońca
- Tadeusz Papużyński- sympatyk Stowarzyszenia
  z Nowego Stawu
- Michał Szymański - sympatyk Stowarzyszenia
  z Nowego Stawu
- Paweł Kot

Nasza drużyna prezentowała się profesjonalnie, a to dzięki przygotowanym koszulkom z logo naszego stowarzyszenia. Byliśmy rozpoznawalni, a  siatkarze z innych drużyn dopytywali o działanie naszego stowarzyszenia, co było dla nas przyjemnością;). Uplasowaliśmy się na zaszczytnym 4 miejscu, oddając 3 miejsce jedynie 1 setną punktu.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody.

Autorzy zdjęć: Paweł Kot, Igor Pawlicki oraz organizatorzy turnieju

2019  Kochamy Żuławy   globbers joomla templates

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą polityke prywatnosci.

EU Cookie Directive Module Information